Wykonanie projektów inwestycji

Nasza firma, dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu, latach projektowania i wykonywania podłoży, szczególnie z kostki brukowej, zajmuje się wykonaniem projektów inwestycji. Oferujemy profesjonalne doradztwo w tym zakresie, dzięki czemu nasz klient może skorzystać wyłącznie z tej usługi lub powierzyć nam przeprowadzenie całokształtu prac od początku czyli projektu aż po oddanie w ręce klienta gotowego produktu.

Zdjęcie pięknego i nowoczesnego domu parterowego

Co zyskuje klient powierzają własnie nam wykonanie projektu?

To oczywiste, że poszukując firmy, która wykona projekt inwestycji, zawsze poszukuje się najbardziej sprawdzonej, cieszącej się dobrą opinią klientów. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta. Nasza obszerna wiedza w zakresie właściwego wykańczania nawierzchni wokół domów, budynków firm, parkingów, zapewnia, że projekt inwestycji będzie wykonany z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, a wykonanie go zgodnie z naszymi zaleceniami zagwarantuje jego wysoką jakość, trwałość i zamierzony wygląd. Ważną kwestą, na której szczególnie się skupiamy jest zminimalizowanie kosztów, jakie poniesie klient realizując przygotowany przez nas projekt inwestycji. Zależy nam na tym, aby wszystkie prace, czy to podczas układania kostki brukowej czy wykonywanie murka oporowego, wykonywało możliwie jak najmniej podwykonawców. Niewiele jest firm, które są w stanie zaspokoić potrzeby klientów w tym zakresie. Często jedna firma oferuje przygotowanie grunt, a inna natomiast robi resztę. Nasza firma zajmując się wykonywaniem projektu, stawia tylko na siebie i swoich specjalistów, dzięki czemu wykonując wszystko od początku do końca, nie obciąża portfela klientów. Z tego względu nasze wykonywanie projektów inwestycji jest ukierunkowane ku zadowoleniu klientów.

Jak to wygląda w rzeczywistości?

Jako wykonawcy projektów inwestycji, zajmujemy się kompleksowym projektowaniem terenu wokół domu, budynków, parkingów i między innymi ogrodów:

  • projektujemy podłoża pod kostkę brukową;
  • planujemy właściwe odwodnienie całego terenu i szybkie odprowadzanie wody opadowej;
  • dla murków oporowych dobieramy optymalne parametry, takie jak wytrzymałość i trwałość;
  • aranżujemy ścieżki ogrodowe w ścisłej współpracy z klientem i mając na względzie jego wymagania co do jakości i efektu wizualnego;
  • projektując chodniki i komunikację pieszą, zawsze najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo.

Kilka słów na koniec

Wykonanie projektów inwestycji oraz pozostała praca przy stworzeniu podłoża z kostki lub kamienia jest dla wielu klientów bardzo prostym zadaniem, które niektórzy chcieliby wykonać samodzielnie. Wielu z nas też tak kiedyś myślało. Teraz już wiemy, że sama praca przy projektowaniu chociażby chodnika, jest bardzo skomplikowana i wymaga ogromnej wiedzy na temat oczekiwanych właściwości użytkowych, jak najdłuższej trwałości, bezpieczeństwa dla ludzi oraz oczekiwanych efektów wizualnych. Wielu już nam zaufało, naszej wiedzy i doświadczeniu,  a krąg klientów wciąż się powiększa. Warto zaufać profesjonalistom.