Usługi brukarskie

Oferujemy szeroki zakres usług brukarskich, które obejmują między innymi układanie kostki brukowej na podjazdach, chodnikach, altanach, schodach. Usługi brukarskie to sztuka sama w sobie. Mimo naszego naszego doświadczenia staramy się ciągle doskonalić i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Wszystkim naszym klientom oferujemy pełną obsługę w zakresie planowania, doradztwa, aż po samo wykonanie projektu zgodnie z wolą klienta. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów brukarzy pozwalają na bardzo szybką realizację każdego projektu.Staramy się zawsze zebrać jak najwięcej informacji od klienta na temat tego, do czego ma służyć nawierzchnia, dzięki czemu wybieramy tylko optymalne rozwiązania. W zależności od tego, czy nawierzchnia ma służyć do ruchu pieszych czy ciężkich pojazdów, przebieg procesu układania kostki jest różny. Naszą pasją jest szereg usług brukarskich, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu i samorozwojowi klient otrzymuje wyłącznie usługę na najwyższym poziomie i w konkurencyjnej cenie. Te właśnie zalety odróżniają nas od konkurencji.

Zdjęcie pięknej ścieżki z bruku otoczonej zielonym płotkiem

Dlaczego wybrać właśnie nas?

Posiadamy najlepszych specjalistów w swoim fachu, ekspertów od produkcji kostki brukowej, stabilizacji gruntu i betoniarzy. Jako jedni z nielicznych posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe, co jest gwarancją prawidłowo wykonywanej pracy. Jesteśmy w stanie wykonywać kompleksowe usługi brukarskie z wykorzystaniem własnych maszyn i koparek, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów, gdyż dla klienta pracuje tylko jedna firma, od przygotowania podłoża po ułożenie bruku. Posiadamy w swojej ofercie bogaty asortyment materiałów renomowanych marek, krajowych oraz zagranicznych, co przekłada się na najwyższą jakość wykonywanej usługi.

Czy da się porównać kilka firm prowadzących usługi brukarskie?

Zazwyczaj oferowane usługi brukarskie poznaje się na samym końcu. Jednak praktycznie zawsze jest za późno, gdy wykryje się nieprawidłowości w usłudze, niską jakość użytych materiałów. Wówczas pojawiają się kłopoty. Aby tego uniknąć, należy zawsze kierować się jak najlepszą renomą firm oferujących usługi brukarskie. Nasza firma od dawna cieszy się bardzo dobrą opinią i rzetelnością w podejściu do klienta. Dlatego nie możemy sobie pozwolić na żadne, nawet najmniejsze błędy, co znów przekłada się na wzrost naszej wartości.

Usługa brukarska to nowoczesność i styl

Kto nie słyszał o bruku, kostce brukowej i zaletach z niej płynących? Oczywiście, zalet użytkowych płynących z bruku jest wiele, jednak prócz tego liczy się także wygląd. Cieszymy się bardzo dobrą opinią przy doradztwie w projektowaniu kształtu samego podłoża, jak również pomagamy w wyborze kształtu kostki oraz kolorystyce. Przy użyciu kostki o określonym kształcie jesteśmy w stanie nadać nowego wymiaru i stylu  całemu otoczeniu, nie tylko samej powierzchni brukowanej. Dzięki umiejętnemu połączeniu kształtu terenu, kształtu elementów bruku i kolorystyki, nasze usługi brukarskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.